STZ6.8TT146 Rohm
  • Part Number: STZ6.8TT146
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 9,856
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STZ6.8TT146 Rohm
    STZ6.8TT146 Rohm
    STZ6.8TT146 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. STZ6.8TT146 is described as DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A