STZ5.6NT146 Rohm
  • Part Number: STZ5.6NT146
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 5.6V SMD3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 18,556
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STZ5.6NT146 Rohm
    STZ5.6NT146 Rohm
    STZ5.6NT146 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. STZ5.6NT146 is described as DIODE ZENER ARRAY 5.6V SMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH