SFR01MZPJ475 Rohm
  • Part Number: SFR01MZPJ475
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 4.7M OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SFR01MZPJ475 Rohm
    SFR01MZPJ475 Rohm
    SFR01MZPJ475 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SFR01MZPJ475 is described as RES 4.7M OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE