SFR01MZPF20R0 Rohm
  • Part Number: SFR01MZPF20R0
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 20 OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SFR01MZPF20R0 Rohm
    SFR01MZPF20R0 Rohm
    SFR01MZPF20R0 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SFR01MZPF20R0 is described as RES 20 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA