SFR01MZPF2002 Rohm
  • Part Number: SFR01MZPF2002
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 20K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SFR01MZPF2002 Rohm
    SFR01MZPF2002 Rohm
    SFR01MZPF2002 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SFR01MZPF2002 is described as RES 20K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE