SFR01MZPF1201 Rohm
  • Part Number: SFR01MZPF1201
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 1.2K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about SFR01MZPF1201 Rohm
    SFR01MZPF1201 Rohm
    SFR01MZPF1201 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SFR01MZPF1201 is described as RES 1.2K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"