SDZT15R5.1 Rohm
  • Part Number: SDZT15R5.1
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 100MW 5.1V 0603
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about SDZT15R5.1 Rohm
    SDZT15R5.1 Rohm
    SDZT15R5.1 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. SDZT15R5.1 is described as DIODE ZENER 100MW 5.1V 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG