RLZTE-115.6A Rohm
  • Part Number: RLZTE-115.6A
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW LLDS
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 7,302
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLZTE-115.6A Rohm
    RLZTE-115.6A Rohm
    RLZTE-115.6A is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. RLZTE-115.6A is described as DIODE ZENER 5.6V 500MW LLDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED