RLZTE-115.1A Rohm
  • Part Number: RLZTE-115.1A
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.1V 500MW LLDS
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about RLZTE-115.1A Rohm
    RLZTE-115.1A Rohm
    RLZTE-115.1A is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. RLZTE-115.1A is described as DIODE ZENER 5.1V 500MW LLDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"