RLZTE-114.7C Rohm
  • Part Number: RLZTE-114.7C
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about RLZTE-114.7C Rohm
    RLZTE-114.7C Rohm
    RLZTE-114.7C is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. RLZTE-114.7C is described as DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"