RLZTE-114.7B Rohm
  • Part Number: RLZTE-114.7B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 1,933
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLZTE-114.7B Rohm
    RLZTE-114.7B Rohm
    RLZTE-114.7B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. RLZTE-114.7B is described as DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM