RLZTE-113.9A Rohm
  • Part Number: RLZTE-113.9A
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW LL34
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 11,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLZTE-113.9A Rohm
    RLZTE-113.9A Rohm
    RLZTE-113.9A is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. RLZTE-113.9A is described as DIODE ZENER 3.9V 500MW LL34. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS