RFUS20TM6S Rohm
  • Part Number: RFUS20TM6S
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 2,657
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RFUS20TM6S Rohm
    RFUS20TM6S Rohm
    RFUS20TM6S is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RFUS20TM6S is described as DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"