RFUS20TM4S Rohm
  • Part Number: RFUS20TM4S
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 430V 20A TO220NFM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 3,097
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RFUS20TM4S Rohm
    RFUS20TM4S Rohm
    RFUS20TM4S is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RFUS20TM4S is described as DIODE GEN PURP 430V 20A TO220NFM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"