RFUS10TF4S Rohm
  • Part Number: RFUS10TF4S
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 430V 10A TO220NFM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 5,705
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RFUS10TF4S Rohm
    RFUS10TF4S Rohm
    RFUS10TF4S is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RFUS10TF4S is described as DIODE GEN PURP 430V 10A TO220NFM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"