RFUH20TB4S Rohm
  • Part Number: RFUH20TB4S
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 430V 20A TO220FN
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RFUH20TB4S Rohm
    RFUH20TB4S Rohm
    RFUH20TB4S is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RFUH20TB4S is described as DIODE GEN PURP 430V 20A TO220FN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB