RFN20TF6SFH Rohm
  • Part Number: RFN20TF6SFH
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RFN20TF6SFH Rohm
    RFN20TF6SFH Rohm
    RFN20TF6SFH is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RFN20TF6SFH is described as DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A