RFN10NS6STL Rohm
  • Part Number: RFN10NS6STL
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 10A LPDS
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RFN10NS6STL Rohm
    RFN10NS6STL Rohm
    RFN10NS6STL is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RFN10NS6STL is described as DIODE GEN PURP 600V 10A LPDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM