RFN10BM3STL Rohm
  • Part Number: RFN10BM3STL
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 350V 10A TO252
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RFN10BM3STL Rohm
    RFN10BM3STL Rohm
    RFN10BM3STL is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RFN10BM3STL is described as DIODE GEN PURP 350V 10A TO252. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"