RBR5LAM60ATR Rohm
  • Part Number: RBR5LAM60ATR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR5LAM60ATR Rohm
    RBR5LAM60ATR Rohm
    RBR5LAM60ATR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR5LAM60ATR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE