RBR5LAM40ATR Rohm
  • Part Number: RBR5LAM40ATR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 40V 5A PMDTM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR5LAM40ATR Rohm
    RBR5LAM40ATR Rohm
    RBR5LAM40ATR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR5LAM40ATR is described as DIODE SCHOTTKY 40V 5A PMDTM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"