RBR5LAM30ATR Rohm
  • Part Number: RBR5LAM30ATR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR5LAM30ATR Rohm
    RBR5LAM30ATR Rohm
    RBR5LAM30ATR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR5LAM30ATR is described as DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE