RBR3MM60ATR Rohm
  • Part Number: RBR3MM60ATR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR3MM60ATR Rohm
    RBR3MM60ATR Rohm
    RBR3MM60ATR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR3MM60ATR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"