RBR2MM60BTR Rohm
  • Part Number: RBR2MM60BTR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR2MM60BTR Rohm
    RBR2MM60BTR Rohm
    RBR2MM60BTR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR2MM60BTR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP