RBR2MM40ATR Rohm
  • Part Number: RBR2MM40ATR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR2MM40ATR Rohm
    RBR2MM40ATR Rohm
    RBR2MM40ATR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR2MM40ATR is described as DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM