RBR2MM30BTR Rohm
  • Part Number: RBR2MM30BTR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR2MM30BTR Rohm
    RBR2MM30BTR Rohm
    RBR2MM30BTR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR2MM30BTR is described as DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"