RBR1MM30ATR Rohm
  • Part Number: RBR1MM30ATR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBR1MM30ATR Rohm
    RBR1MM30ATR Rohm
    RBR1MM30ATR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBR1MM30ATR is described as DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V