RBE1VAM20ATR Rohm
  • Part Number: RBE1VAM20ATR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A TUMD2M
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RBE1VAM20ATR Rohm
    RBE1VAM20ATR Rohm
    RBE1VAM20ATR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RBE1VAM20ATR is described as DIODE SCHOTTKY 20V 1A TUMD2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE