RB521ZS-30T2R Rohm
  • Part Number: RB521ZS-30T2R
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA GMD2
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 367,978
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB521ZS-30T2R Rohm
    RB521ZS-30T2R Rohm
    RB521ZS-30T2R is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB521ZS-30T2R is described as DIODE SCHOTTKY 30V 100MA GMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB