RB521SM-30T2R Rohm
  • Part Number: RB521SM-30T2R
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 3,703
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB521SM-30T2R Rohm
    RB521SM-30T2R Rohm
    RB521SM-30T2R is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB521SM-30T2R is described as DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM