RB520SM-40T2R Rohm
  • Part Number: RB520SM-40T2R
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 58,059
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB520SM-40T2R Rohm
    RB520SM-40T2R Rohm
    RB520SM-40T2R is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB520SM-40T2R is described as DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM