RB520CS-30T2R Rohm
  • Part Number: RB520CS-30T2R
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 3,388
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB520CS-30T2R Rohm
    RB520CS-30T2R Rohm
    RB520CS-30T2R is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB520CS-30T2R is described as DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE