RB520CM-30T2R Rohm
  • Part Number: RB520CM-30T2R
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2M
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RB520CM-30T2R Rohm
    RB520CM-30T2R Rohm
    RB520CM-30T2R is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB520CM-30T2R is described as DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD