RB168LAM-60TR Rohm
  • Part Number: RB168LAM-60TR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RB168LAM-60TR Rohm
    RB168LAM-60TR Rohm
    RB168LAM-60TR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB168LAM-60TR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB