RB162VA-20TR Rohm
  • Part Number: RB162VA-20TR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A TUMD2
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 24,909
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB162VA-20TR Rohm
    RB162VA-20TR Rohm
    RB162VA-20TR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB162VA-20TR is described as DIODE SCHOTTKY 20V 1A TUMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE