RB162M-30TR Rohm
  • Part Number: RB162M-30TR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RB162M-30TR Rohm
    RB162M-30TR Rohm
    RB162M-30TR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB162M-30TR is described as DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE