RB160MM-60TR Rohm
  • Part Number: RB160MM-60TR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RB160MM-60TR Rohm
    RB160MM-60TR Rohm
    RB160MM-60TR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB160MM-60TR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT