RB083L-20TE25 Rohm
  • Part Number: RB083L-20TE25
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 20V 5A PMDS
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about RB083L-20TE25 Rohm
    RB083L-20TE25 Rohm
    RB083L-20TE25 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB083L-20TE25 is described as DIODE SCHOTTKY 20V 5A PMDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"