RB080L-30TE25 Rohm
  • Part Number: RB080L-30TE25
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDS
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 59,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB080L-30TE25 Rohm
    RB080L-30TE25 Rohm
    RB080L-30TE25 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB080L-30TE25 is described as DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM