RB070M-30TR Rohm
  • Part Number: RB070M-30TR
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A PMDU
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 40,940
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RB070M-30TR Rohm
    RB070M-30TR Rohm
    RB070M-30TR is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB070M-30TR is described as DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A PMDU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM