PTZTE259.1A Rohm
  • Part Number: PTZTE259.1A
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 9.1V 1W PMDS
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 3,315
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PTZTE259.1A Rohm
    PTZTE259.1A Rohm
    PTZTE259.1A is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. PTZTE259.1A is described as DIODE ZENER 9.1V 1W PMDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"