PTZTE257.5A Rohm
  • Part Number: PTZTE257.5A
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 7.5V 1W PMDS
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 3,295
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PTZTE257.5A Rohm
    PTZTE257.5A Rohm
    PTZTE257.5A is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. PTZTE257.5A is described as DIODE ZENER 7.5V 1W PMDS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY