MTZJT-777.5C Rohm
  • Part Number: MTZJT-777.5C
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW MSD
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about MTZJT-777.5C Rohm
    MTZJT-777.5C Rohm
    MTZJT-777.5C is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. MTZJT-777.5C is described as DIODE ZENER 7.5V 500MW MSD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"