MTZJT-775.1C Rohm
  • Part Number: MTZJT-775.1C
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.1V 500MW MSD
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about MTZJT-775.1C Rohm
    MTZJT-775.1C Rohm
    MTZJT-775.1C is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. MTZJT-775.1C is described as DIODE ZENER 5.1V 500MW MSD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM