MTZJT-774.3C Rohm
  • Part Number: MTZJT-774.3C
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.3V 500MW MSD
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about MTZJT-774.3C Rohm
    MTZJT-774.3C Rohm
    MTZJT-774.3C is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. MTZJT-774.3C is described as DIODE ZENER 4.3V 500MW MSD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"