MTZJT-722.2B Rohm
  • Part Number: MTZJT-722.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 2.2V 500MW DO34
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 4,144
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MTZJT-722.2B Rohm
    MTZJT-722.2B Rohm
    MTZJT-722.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. MTZJT-722.2B is described as DIODE ZENER 2.2V 500MW DO34. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM