MSM5412222B-25TK-MTL Rohm
  • Part Number: MSM5412222B-25TK-MTL
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: IC FRAM 3MBIT 25NS 44TSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK