MNR35J5RJ683 Rohm
  • More about MNR35J5RJ683 Rohm
    MNR35J5RJ683 Rohm
    MNR35J5RJ683 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR35J5RJ683 is described as RES ARRAY 8 RES 68K OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM