MNR35J5RJ222 Rohm
  • Available: 106,494
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR35J5RJ222 Rohm
    MNR35J5RJ222 Rohm
    MNR35J5RJ222 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR35J5RJ222 is described as RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH