MNR18ERAPJ560 Rohm
  • Available: 21,616
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MNR18ERAPJ560 Rohm
    MNR18ERAPJ560 Rohm
    MNR18ERAPJ560 is manufactured by Rohm and is categorized in the Array Network Resistor category. MNR18ERAPJ560 is described as RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK